На Одещині запустили сонячну станцію потужністю 8,6 МВт

В Ізмаїлі Одеської області ввели в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 8,6 МВт.

Проект реалізувала компанія UDP Renewables спільно з словацькою компанією E-Group. Генеральним підрядником проекту виступила ГК «Метрополія», передає Українська асоціація відновлюваної енергетики.

СЕС «Порт-Солар» має понад 25 700 сонячних панелей виробництва Jinko Solar і займає площу 16 га. Станція генеруватиме близько 11 830 МВт–год електроенергії у рік – цього достатньо для забезпечення потреб щонайменше 3,2 тис. домогосподарств.

«Ми підтримуємо перехід на 100% відновлюваної енергетики в енергобалансі країни. Для реалізації проекту «Порт-Солар» ми залучили досвідченого міжнародного інвестора – компанію E-Group і найкращих фахівців у галузі», – зазначив керівний партнер компанії UDP Renewables Сергій Євтушенко. 

У будівництві СЕС було використано обладнання українського виробництва вартістю понад 44,5 млн грн. Загальна сума сплачених податків – близько 3,26 млн грн. На станції створено 135 робочих місць.

«UFuture та UDP Renewables працюють над тим, щоб виробництво енергії в Україні відповідало найкращим світовим практикам екологічної безпеки та енергоефективності. Наша мета – понад 300 МВт до 2022 року, на даний момент ми йдемо за планом, поступово реалізуючи проекти в регіонах із найвищою сонячною активністю – Одеській, Запорізькій, Херсонській і Миколаївській областях», – наголосив засновник UFuture Василь Хмельницький.

Зазначається, що СЕС «Порт-Солар» дозволить скоротити викиди діоксиду вуглецю на 13,5 тис. тонн у рік.

Категория:Зеленая энергия
Дата публикации:2019-10-07 12:03:51
Коментарии (0)