Бізнес в центрі України: восени у Вінниці відбудеться міжнародний інвестиційний форум

Цьогоріч у Вінниці вже всьоме відбудеться міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України», на якому обговорять перспективи розвитку ІТ-індустрії, альтернативну енергетику та можливості залучення іноземних інвестицій в регіони.

Захід відбудеться у п’ятницю, 13 вересня, та триватиме з 10 до 16 години. Як вказано у повідомленні на сайті Вінницької ОДА, форум організовують з метою активізації економічної співпраці, а також презентації інвестиційного, економічного, агропромислового та енергетичного потенціалу області. Окрім цього, такий захід допоможе встановити нові партнерські контакти та налагодити взаємовигідне співробітництво.

Форум розпочнеться у готелі «Франція» о 10 годині, де відбудеться пленарне засідання за участі керівництва регіону, представників дипломатичного корпусу, іноземних делегацій, бізнесу, органів влади та місцевого самоврядування, а також економічних експертів, науковців та громадських організацій.

Після вітальних слів, відбудуться виступи почесних гостей, серед яких:

  • Данило Білак – голова Наглядової Ради державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest);
  • Владислав Скальський – заступник Вінницького міського голови;
  • Сергій Шакалов – директор ТОВ «Подільський енергоконсалтинг»;
  • Дмитро Софина – голова Вінницької ІТ Асоціації та засновник Winstars Technology.

Після цього, о 14 годині, усі гості матимуть можливість відвідати три платформи ділового спілкування. Зокрема, учасники форуму відвідають завод KNESS PV з метою обговорення перспектив розвитку альтернативної енергетики. Щоб поділитися баченням розвитку ІТ-індустрії відбудеться виїзд до компанії  LetyShops, а можливості залучення іноземних інвестицій гості форуму обговорять на заводі ТОВ «Барлінек Інвест».

Організатори очікують, що серед гостей форуму будуть представники Уряду України та дипломатичного корпусу іноземних держав, інвестиційні компанії, міжнародні експерти, представники бізнес-місій з регіонів-партнерів та ділових кіл.

Важливо, що для участі у VІІ Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України» необхідно заповнити реєстраційну форму, яка знаходиться за посиланням ТУТ.

Категория:Выставка
Дата публикации:2019-08-22 10:32:34
Коментарии (0)